Статьи

Розвивайся з Рекруторією. Анонс вебінарів на травень

Що важливо встигнути зробити у травні? На нашу думку, останній місяць весни ідеально підходить для того, щоб вдосталь відпочити на природі, з шашликами або без, на самоті і з друзями, ласувати морозивом, мружачись на сонці, побачити райдугу після травневих гроз та загадати бажання. І з новими силами, після довгих вихідних, приділити час обміну знаннями, досвідом та ідеями. Зокрема, долучитись до вебінарів «Рекруторії».

Так, в рамках проекту ми:

15 травня

Разом з Ладиславою Галаган, головним менеджером з координації підбору персоналу АТ "Райффайзен Банк Аваль", говоритимемо про застосування сучасних інноваційних інструментів, підходів та принципу трьох «і» (Ініціатива-Ідея-Інновація) у рекрутингу.

21 травня

З Альоною Дураєвою, HR директором міжнародного рекламного холдингу «razom communications», поговоримо про адаптацію молодого керівника, надамо покрокову інструкцію та розповімо про ризики в її застосуванні.

27 травня

Під керівництвом Надії Штепа, Head of Recruitment Rost Group, будемо готувати стратегію пошуку для ефективного закриття вакансії.

Вебінари безкоштовні. Обов’язкова реєстрація.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти:

у персональному кабінеті роботодавців на grc.ua

на сторінці у Facebook: HeadHunter Україна - провайдер комплексних HR-рішень

у Telegram каналі Рекруторії @recrutoria

Вакансии дня

Комментарии