Статьи

Розвивайся з Рекруторією. Анонс вебінарів на червень

Літо – це маленьке життя. Сповнене подорожей, пекучого сонця, морського повітря та солодких ягід. А ще літо – чудовий час для самовдосконалення! Тому в рамках проекту «Рекруторії» ми підготували для вас серію нових вебінарів, які відбудуться у червні.

11 червня, вівторок

Андрій Стрехалюк, Exeсutive Recruitment Lead в Zeo Alliance, доведе вам, що найняти людей за кодоном – абсолютно здійснена місія. Найняти агрономів у Румунії? Зібрати рекомендації у Казахстані? Розібратись з особливостями кандидатів у США та Європі? Обійти мовний бар'єр і зрозуміти культурні особливості? Як все це зробити спікер розповість на вебінарі, ґрунтуючись на кейсах з власного досвіду.

13 червня, четвер

Лариса Онипко, керівник проекту Премії HR-бренд Україна grc.ua | grc, розгляне кращі HR-кейси роботодавців України. А ще про те, як зараз українські компанії трансформують функцію HR та які digital-рішення використовують у рекрутингу, навчанні, оцінці персоналу та в комунікаціях бренда.

20 червня, четвер

Наталія Король, HRD компанії Bestseller Group та експерт з 14-річним досвідом, розповість про важливість корпоративних цінностей і вони мають бути реальні, а не декларативні.

25 червня, вівторок

Вікторія Дробович, Manager, People Lead EPAM, Kyiv, поділиться своїм поглядом на те, в чому полягає залученість в рамках Employee Experience, що впливає на її рівень та в чому полягає роль менеджера та HR у цьому контексті.

Вебінари безкоштовні. Ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії, тож реєструйтеся і залучайте колег! Тривалість кожного вебінару – 1,5 години.

Якщо у вас вже зараз з’явились питання пов’язані з темами вебінару або ви хочете стати спікером, будь ласка, пишіть на нашу офіційну сторінку у Facebook.

Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії

Вакансии дня

Комментарии