Статьи

Вмикай талант на повну. Заходи проекту Talent ON у вересні 2019

В рамках розвиваючого проекту для пошукачів Talent ON ми підготували для вас серію нових заходів, які відбудуться у вересні.

1. Вебінар «Складіть резюме, яке вразить роботодавця» 4 вересня, середа

На спільному безкоштовному вебінарі проекту Talent ON від grc.ua | grc та Київського міського центру зайнятості ми розкажемо, як уникнути типових помилок у резюме, що воно має містити та як використовувати цей інструмент при пошуку роботи. Адже від того, наскільки резюме ефективно та коректно складене, залежить те, як швидко ви зможете найти роботу.

2. Вебінар «Як більше заробляти у ритейлі» 10 вересня, вівторок

На безкоштовному вебінарі проекту Talent ON ми розкажемо, чому працевлаштування у сфері ритейлу стає все більш привабливим, як по максимуму використати можливості цієї галузі, чого чекають та що можуть запропонувати роботодавці. А ще – розіграємо подарунки!

3. Друга зустріч-лекція «Інструменти працевлаштування у будь-якому віці» 24 вересня, вівторок

Бажання вчитись та розвиватись, професійно реалізовуватись та зростати по кар'єрній драбині притаманне пошукачам у будь-якому віці. У рамках проекту Talent ON ми вкотре зустрінемось з підопічними з благодійного фонду «Життєлюб» та учасниками проекту «Трудолюб», щоб поговорити про всі аспекти пошуку роботи та необхідні для цього інструменти.

4. Вебінар «Працевлаштування після довгої перерви» 25 вересня, середа

Повернення на роботу після тривалої перерви, наприклад після декрету, може лякати чи викликати певні труднощі. На безкоштовному вебінарі проекту Talent ON ми розкажемо, як відкоригувати резюме, розставити в ньому потрібні акценти та написати супровідний лист, щоб зробити процес працевлаштування максимально ефективним та швидким. А також поговоримо про те, як побороти страх співбесіди.

Вебінари безкоштовні, а реєстрація обов`язкова!

Хочете бути в курсі всіх подій проекту Talent ON, щоб мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на канал проекту!

Вакансии дня

Комментарии