Статьи

Розвивайся з Рекруторією. Анонс вебінарів на вересень

12 вересня

Вебінар «Розробити бренд роботодавця без додаткових витрат? Виклик прийнято!»

Представниці Національного банку України Ольга Прохоренко – директорка Департаменту персоналу (HR-персона 2019 за версією grc.ua | grc) та Оксана Загляда – старша менеджерка з персоналу детально розкажуть, який практичний досвід несе проведення дослідження ціннісних очікувань та розробка ціннісної пропозиції роботодавця. А ще – як розробити бренд роботодавця без додаткового кошторису на це.

19 вересня

Вебінар «Функція рекрутмента: побудова та управління»

Вебінар варто послухати аби отримати наочний посібник з формування функції підбору в компанії, розуміння технологій пошуку і відбору, з’ясувати опис основних ключових показників ефективності рекрутменту та отримати поради як боротися з викликами і складностями в роботі з наймаючими менеджерами. Спікер вебінару – Анна Жуковська, Head of Global Recruitment Ciklum.

26 вересня

Вебінар «Digital-рішення для пошуку талантів за межами job-порталів»

Job-портали більше не вирішують в пошуку кандидатів? На вебінарі ви почуєте як зменшити ручну працю рекрутера, автоматизувати рекрутинг, як працювати з претендентами за межами job-порталів, а також дізнаєтеся про новий сервіс для підбору кандидатів. Спікер вебінару – Вячеслав Сотник, директор з маркетингу та PR в grc.ua | grc.

Слідкуйте за новинами вебінарів вересня!

Вебінари безкоштовні. Реєструйтеся та запрошуйте до реєстрації колег, ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії.

Тривалість кожного вебінару – 1,5 години.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии