Статьи

Розвивайся з Рекруторією. Анонс вебінарів на жовтень

3 жовтня

Вебінар «Покоління Z: Егоцентристи або Альтруїсти?»

За світовими прогнозами за рік-два молоді представники покоління Z займуть майже чверть посад у всьому світі. В Україні – також. На вебінарі разом з Оксаною Базаровою, Head of Talent Acquisition Dentsu Aegis Network Ukraine, ми поговоримо про те, якими очима на компанії дивиться нове покоління, що їх може привабити у роботі, а що відразу відверне. А також зануримося в гейміфікацію, яка вже працює в Групі Dentsu Aegis Network Ukraine.

8 жовтня

Вебінар «Змінюйся, або помри: чому в майбутньому виживуть лише соціально-відповідальні компанії?»

Корпоративна соціальна відповідальність давно перестала бути даниною моді та наразі є практично обов’язковою умовою для залучення у штат найкращих співробітників. Тому якщо у вашій компанії ви вже практикується КСВ або ви тільки задумується про необхідність її впровадження – долучайтесь до вебінару з Ольгою Бойко, провідним фахівцем з Корпоративної соціальної відповідальності в Ашан Україна.

22 жовтня

Вебінар «Методи оптимізації процесу підбору персоналу: на основі реальних подій»

За плечима спікерки вебінару Світлани Судакової (директорка департаменту підбору, навчання та розвитку персоналу ПАТ «Укртелеком») – досвід самомостійної розробки та впровадження процес підбору персоналу компанії. А значить все, що вона буде розказувати, буде про реальне життя эйчарів в реальній компанії з реальними кейсами та їх рішеннями. Завдяки цьому слухачі зможуть навчитись оптимізації процесу підбору персоналу на чужому досвіді та отримати корисні поради від експерта.

Слідкуйте за анонсами інших вебінарів жовтня!

Вебінари безкоштовні. Реєструйтеся та запрошуйте до реєстрації колег, ми не обмежуємо кількість учасників від однієї компанії.

Тривалість кожного вебінару – 1,5 години.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии