Статьи

Вмикай талант на повну. Заходи проекту Talent ON у листопаді

В рамках розвиваючого проекту для пошукачів Talent ON ми підготували для вас серію нових заходів, які відбудуться у листопаді.

6 листопада, середа

Вебінар «Як отримати керівну посаду?»

Топ-менеджмент – найбільш конкурентна профсфера. Лише уявіть: у серпні на одну таку вакансію припадало майже 27 резюме. Та й логічно, що до топ-менеджерів пред’являють зовсім особливий список вимог. Від такого спеціаліста очікують і високої компетентності у своїй галузі, і вміння швидко адаптуватися до мінливих зовнішніх умов, і різноманітних лідерських якостей. Цей перелік можна продовжувати практично до безкінечності.

Звичайно, що і пошук роботи для ТОП-менеджерів відрізняється від загальноприйнятого. На безкоштовному вебінарі проекту Talent ON від grc.ua | grc ми поговоримо про те, як зробити пошук роботи максимально ефективним.

21 листопада, четвер

Вебінар «Супровідний лист: навіщо та як писати?»

На безкоштовному вебінарі проекту Talent ON grc.ua | grc ми поговоримо про те, як написати супровідний лист, який виділить вас з-поміж інших кандидатів та завоює серце HR-менеджера.

27 листопада, середа

Вебінар «Як отримати підвищення зарплати?»

Хочете більшу зарплату – ну то скажіть про це! А ми навчимо, як правильно себе оцінити та як адаптувати резюме під більшу зарплату. І розкажемо, яку роль тут відіграє психологічний настрій та як «налаштувати» себе на кращу заробітну плату.

Вебінари безкоштовні, а реєстрація обов`язкова!

Хочете бути в курсі всіх подій проекту Talent ON, щоб мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на канал проекту!

Вакансии дня

Комментарии