Статьи

Вмикай талант на повну. Заходи проекту Talent ON у грудні

В рамках розвиваючого проекту для пошукачів Talent ON ми підготували для вас серію нових заходів, які відбудуться у грудні.

4 грудня, середа

Вебінар «Ефективне резюме маркетолога та PR-спеціаліста»

«Якби у мене був останній долар – я б витратив його на PR» казав Білл Гейтс. Погоджуємось з засновником Microsoft: спеціалісти з комунікацій з громадськістю наразі одні з найзатребуваніших на ринку праці. І на їх плечі лягає чимало задач. На безкоштовному вебінарі проекту Talent ON, який відбудеться 4 грудня, ми поговоримо про інструменти, які потрібні PR-спеціалістам для ефективного пошуку роботи та кар’єрного розвитку

18 грудня, середа

Вебінар «Звільнення: що далі? Шукаємо роботу разом»

Пошук нової роботи – стресовий період для будь-якої людини. На спільному безкоштовному вебінарі Центру зайнятості та проекту Talent ON від grc.ua | grc ми поговоримо, як використовувати основні інструменти працевлаштування: як відкоригувати резюме у відповідності до сучасних вимог ринку праці, навіщо потрібно портфоліо та як підгодовуватись до співбесіди. А ще – які спеціалісти зараз користуються найбільшим попитом, які універсальні навички цінуються роботодавцями та в чому полягають особливості пошуку роботи зрілими пошукачами.

Слідкуйте за анонсами інших вебінарів грудня на сайті.

Вебінари безкоштовні, а реєстрація обов`язкова.

Хочете бути в курсі всіх подій проекту Talent ON, щоб мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на канал проекту в Telegram!

Вакансии дня

Комментарии