Статьи

Нові умови: правові аспекти роботи під час карантину 30.03.2020

Нові умови: правові аспекти роботи під час карантину 30.03.2020

Коли:

30 березня 2020 року о 16:00

Тема:

Нові умови: правові аспекти роботи під час карантину

Спікери:

Леонід Гілевич, радник ЮФ «Ілляшев та Партнери»

Ніна Бец, юрист ЮФ «Ілляшев та Партнери»

Юлія Дрожжина, керівниця експертно-аналітичного центру кадрового порталу grc.ua | grc.ua

Про що цей захід:

З введенням 12 березня карантину в Україні умови роботи для більшості з нас радикально змінились. Так, був прийнятий ряд спеціальних законів і підзаконних нормативних актів для запобігання поширенню коронавіруса. В тому числі вони змінили певні норми трудового та податкового законодавства і опосередковано змусили роботодавців шукати варіанти оптимізації трудових ресурсів.

І нові заходи і обмеження вводяться практично кожен день! Зараз Державна служба України з питань праці рекомендує працедавцям, при можливості, максимально забезпечити використання дистанційної форми праці, гнучкого режиму або режиму роботи на умовах скороченого і неповного робочого часу. Але не можна виключати, що найближчим часом можуть бути введені подальші обмеження. Наприклад, заборонена робота всіх підприємств, функціонування яких не є необхідним в умовах карантину. Про те, як зорієнтуватись у нових умовах та які ще зміни відбулись на ринку праці з початку дії карантину, ми розкажемо на спільному вебінарі grc.ua|grc.ua та ЮФ «Ілляшев та Партнери».

Вебінар безкоштовний. Реєстрація обов’язкова. Від однієї компанії у вебінарі може брати участь будь-яка кількість співробітників.Тривалість вебінару – 1,5 години!

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на grc.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Зустрічаємося у понеділок, 30 березня, о 16:00

Вакансии дня

Комментарии