Статьи

Стратегічне лідерство – гра в довгу

12 травня пройшов вебінар "Стратегічне лідерство – гра в довгу" від кадрового порталу grc.ua та Edinburgh Business School at House of Knowledge.

Ділимося ключовими тезами та матеріалами вебінару.

Спікери події: Наталія Кривда, академічна радниця МВА-програми Единбурзької бізнес- школи в Україні та тьюторка програми «Лідерство: теорія та практика», академічна директорка платформи міжнародних освітніх програм і сертифікацій House of Knowledge, докторка філософських наук, професорка КНУТШ.  Олександр Мельников, керівник напряму Executive Search в grc.ua. Модератор події: Лариса Онипко, керівник Премії HR-бренд Україна. HR-експерт з 15- річним досвідом роботи.

Стратегія та лідерство

Необхідно розрізняти різні види лідерства. Управлінське – фокусується на щоденній активності, орієнтоване на стабільність і порядок. Стратегічне – це здатність впливати на інших та ухвалювати рішення, які підсилюють життєдайність організації. Візіонерське лідерство орієнтоване на майбутнє і пов'язане з «відкриттям» і прийняттям ризиків.

Наталія Кривда: «Найбільш критичний параметр успішного стратегічного лідерства – в забезпеченні напрямку, впливу, координації та наділенні інших владою таким чином, щоб люди могли реалізувати свій потенціал».

Олександр Мельников: «Насамперед, лідер має бути професіоналом своєї справи, який відкритий до нових викликів та заохочує інших, надихає їх. Це – основа, але сьогодні її недостатньо – на перший план виходять культура довіри, емпатія та відкрите середовище».

Лариса Онипко: «Для управлінця важлива емпатія, вміння говорити з людьми та слухати їх, надихати та бути справжнім».

Звичка навчатися – правило хорошого тону

Все частіше HR-партнери провідних компаній говорять про teachability index (показник того, наскільки ви готові вчитися, цей показник вище, коли людина намагається набути нову навичку або вивчити щось нове). Без постійного зростання та навчання неможливо побудувати ефективну кар’єру та стати справжнім лідером. «Мабуть, найважче у стратегічному лідерстві сьогодні – вміння створювати сенси та знаходити інтегральну, спільну ідею. Шлях до цього – постійне навчання та навичка критичного мислення», – коментує Наталія Кривда.

Від класики до нової парадигми лідерства

Класична модель лідерства містить так звані 5Е:

  • еnvision (передбачення) – формування бачення та пошук можливостей;
  • engage (залучення) – побудова відносин та співробітництва, які ґрунтуються на довірі та відкритості, обміні думок та конструктивному вирішенні конфліктів;
  • energize (служіння) – натхнення людей, їх мотивація, створення атмосфери свободи та довіри;
  • enable (підтримка) – створення можливостей та надання ресурсів для досягнення успіху кожним членом команди;
  • еxecute (втілення у життя) – визначення шляхів досягнення найвищих результатів, особистий приклад, чіткість орієнтирів і вимог.

Сьогодні цих 5Е вже недостатньо. Олександр Мельников: «Пандемія та пов’язані з нею зміни призвели до того, що на перший план вийшло вміння адаптуватися до нових умов та швидко перебудовувати плани та стратегії. Але це можливо лише у культурі довіри. Тому найперше та найважливіше, що мають розвивати лідери зараз, – відкритість». З цією думкою погоджується і Лариса Онипко: «В умовах new normal фокусом є адаптивність та гнучкість як бізнес-навичка, прийняття змін та управління ними». Ще один дуже важливий момент – вміння вибудовувати комунікацію з людьми та будувати команди. Наталія Кривда: «Тренд сучасних команд – від героїв-одинаків до лідерських команд. Майбутнє – у розвитку сильних лідерських команд та створенні умов для зростання талантів у командах. Сьогодні ключову роль у лідерстві відіграють, не повірите, послідовники, люди, які йдуть за лідерами, які виконують роботу і, власне, перетворюють основні зміни в дійсність. Рухають країни, організації, команди».

Единбурзька бізнес-школа - класичний британський Executive MBA для топ- менеджерів, операційних керівників різних напрямків та власників. Є однією з найбільших шкіл бізнесу за кількістю випускників у світі.

Власний учбовий трек (можливість планувати набір курсів або проходити повну програму), гнучкий загальний термін навчання (учбовий квиток на 7 років), можливість обирати мову іспитів (англійською чи російською, а також арабською, китайською чи іспанською) дозволяють поєднувати навчання з роботою незалежно від місця проживання.

Повна програма охоплює всі управлінські компетенції, необхідні сучасному керівникові та управлінцю: управління людьми, процесами та організацією, стратегічний маркетинг, прийняття фінансових рішень, економіка для бізнесу, переговори, лідерство, управління проектами, стратегічне планування.

Проходження кожного курсу засвідчується сертифікатом Единбурзької бізнес- школи університету Геріот-Ватт (Велика Британія) після складання іспиту.

Вакансии дня

Комментарии