Статьи

Папка «пошукачі поряд» у відгуках на вакансії

«Пошукачі поряд» окрема папка з відгуками від кандидатів, які шукають роботу поруч із вами.

Коли ваш офіс, склад чи торгова точка знаходяться далеко від центру міста, знайти співробітників стає непросто. Навіть якщо людина погодилася на всі умови і готова витрачати час на дорогу, через кілька місяців стомлюючих поїздок вона легко може передумати.

Для того, щоб легше знаходити кандидатів, котрі шукають роботу у вашому районі, на grc.ua є папка на сторінці відгуків на вакансію — «Пошукачі поряд». До неї потрапляють резюме претендентів, які перебувають у радіусі до 15 км від адреси вакансії.

Папка «пошукачі поряд» у відгуках на вакансії

Важливо вказувати адресу майбутнього місця роботи у вакансії. Так претендентам буде простіше знайти вашу вакансію на карті, а вам - співробітників, котрі шукають роботу в цьому районі.

Зі сторони роботодавця ми дивимося на адресу місця роботи, вказану у вакансії. З боку претендента — враховуємо адресу пошуку, яку людина вказала у своєму профілі. Це може бути як адреса проживання, так і адреса, поряд з якою пошукачу хотілося б працювати. З метою безпеки ця інформація не відображається у резюме, але ми використовуємо її, щоб показувати претендентів поряд.

Користуйтеся папкою «Пошукачі поруч» у відгуках та успішно закривайте вакансії з grc.ua

Вакансии дня