Статьи

Січневі стажування – в новий рік з новими можливостями

Новорічна та святкова лихоманка закінчилася, тому час задуматися про старт кар’єри та отримання досвіду у найкращих компаніях. Стажування – чудовий варіант для молоді отримати практичний професійний досвід, який хочуть бачити у кандидатах роботодавці. Аналітики grc.ua підготували свіжу підбірку найбільш цікавих варіантів стажування.

Де пропонують?

Найбільше варіантів для проходження стажування на початку 2022 року оголошено в Харкові - 41% від усіх актуальних пропозицій. На другому місці – Київ 28% від усіх пропозицій. Можливості пройти стажування є ще у Львові, Дніпрі та Одесі.

Кого шукають та що пропонують?

Найактивніше шукають стажерів роботодавці зі сфери ІТ - 63% від всіх пропозицій. Ще 18% пропозицій з фінансового сектору та 12% пропозицій зі сфери послуг для бізнесу. Зокрема основними вимогами для майбутніх стажерів роботодавці зазначають: знання англійської мови, високі комунікативні навички та бажання навчатися.

Стажування в ІТ сфері

В сфері ІТ програми стажування відкрила компанія Cloud Linux в Харкові, Одесі та Львові. Стажерам пропонують 400 – 500 $ на місяць. Шукають бакалаврів та магістрів з комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії або суміжних дисциплін. Потрібно знання англійської мови, впевнене використання операційних систем на базі Linux, знання мови програмування С, сильні аналітичні навички, навички вирішення проблем та комунікативні навички. Стажування повністю віддалене, можлива повна та часткова зайнятість.

Компанія NIX пропонує відразу декілька програм стажування в Харкові: Intern Salesforce Developer, Intern JS+PHP Fullstack Developer, Стажер Golang+JS Fullstack, Стажер Python, Intern iOS Developer, Intern Android Developer,Intern Java Developer тощо. Пропонують безкоштовне дистанційне навчання 2-3 рази на тиждень протягом 2-5 місяців, термін навчання в залежності від посади та наявного знання, заняття проходять як онлайн, так і офлайн.

Вимоги: знання англійської мови Intermediate+ , розуміння роботи СУБД, знання SQL, HTML, CSS, знання мов програмування та Sales. Після вдалого проходження стажування є можливість отримати роботу на відповідній посаді.

Січневі стажування – в новий рік з новими можливостями

Ще одна компанія Aimprosoft пропонує стажування в Харкові на посаді Trainee JavaScript Developer. Основні вимоги: знання англійської мови та впевнені знання JavaScript. Компанія пропонує гнучкий графік роботи, обіди, знижки в спортзал та безкоштовні уроки з англійської мови.

Компанія Apriorit пропонує стажування в Києві та Дніпрі. Зокрема на такі посади, як Intern Developer (на базі С++), Intern Tester for virtualization product та Intern C++ Developer. Серед основних вимог: знання англійської мови, мови програмування С, Python, Bash, розуміння архітектури та дизайну Unix, вміння аналізувати та бажання навчатися. Компанія пропонує велику базу навчальних матеріалів, гідну оплату, компенсаційний пакет, добровільне медичне страхування та гнучкий графік роботи.

Київських студентів, які бажають отримати перший досвід у IT-сфері, запрошує на програми стажування компанія StarWind. Є пропозиції для QA Intern, Pre-Sales Intern (English speaking) та Technical Support Intern (English speaking). Стажування триватиме 2-3 місяці. Компанія обіцяє працевлаштування тим, хто успішно пройде навчання.

Стажування в фінансовому секторі

В фінансовому секторі пройти стажування можна в компанії EY зокрема Intern to Valuation, Modeling & Economics та Technology Risk Consulting Intern в Києві. Основні вимоги до кандидатів – знання англійської мови, аналітичні та комунікативні навички, увага до деталей та бажання навчатися.

Міжнародна компанія Deloitte пропонує молодим спеціалістам зробити старт кар’єри на таких позиціях: Junior Business Analyst (Valuation), Junior Recruiter, Junior Business Analyst (Forensic), Junior Business Analyst та Audit Intern. Всі стажуванні відкриті в Києві.

Стажери потрібні і в банківській сфері, зокрема в CREDIT AGRICOLE BANK та ProCredit Bank в Києві, Харкові, Одесі та Львові. Стажерам пропонують оплачуване стажування, навчання, гнучкий графік роботи та комфортні умови праці. Шукають студентів 4 та 5 курсів вишів, які володіють англійською мовою та мають гарні аналітичні здібності.

Стажування для юристів

Стажування в юридичній сфері пропонує компанія AT TOUTUM Cтажер в практику Корпоративного права та Стажер в практику Земельного та Аграрного права для студентів Бакалаврів (закінчений 4 курс), які знають основи корпоративного та податкового права та бажають отримати практичні знання та навички.

Стажування в сфері торгівлі

Можливість пройти стажування також пропонує компанія L'Oreal Ukraine, яка шукає Стажера відділу комерції (Intern). Компанія шукає студентів останніх курсів Менеджменту, Економіки та Підприємництва, які мають хороші аналітичні та комунікативні навички, уважні до деталей та володіють англійською мовою (рівень upper-intermediate). Компанія пропонує оплачуване стажування, навчання та участь у заходах компанії.

Ще одна компанія зі світовим ім’ям пропонує стажування у своїй команді. Компанія PUMA шукає Intern (Retail Marketing). Можливі різні варіанти робочого графіку, часткова чи повна зайнятість.

Стажування - чудова можливість отримати досвід та практично застосувати наявні знання та навички. Не попустіть можливість отримати нові враження та отримати нові професійні знайомства. Ще більше варіантів для стажування шукайте на grc.ua.

Вакансии дня