ARZINGER

ARZINGER

Arzinger є незалежною юридичною компанією зі штаб-квартирою в Києві та регіональними представництвами у Львові та Одесі. Вже 15 років Arzinger є одним із лідерів юридичного бізнесу, що надає високоякісну юридичну підтримку клієнтам по всій території України. Серед численних клієнтів компанії є провідні представники міжнародного та місцевого бізнесу.

Arzinger наслідує високим стандартам надання юридичних послуг і є надійним партнером з огляду на великий досвід у широкому спектрі галузей та юридичної практики: M&A, корпоративне право, нерухомість та будівництво, антимонопольне право та конкуренція, судові спори та арбітраж, інтелектуальна власність, податкова справа, банківське та фінансове право, трудове законодавство, регулювання, приватні інвестиції / інвестиції, IPO. Ми обслуговуємо клієнтів, які працюють у сфері фінансових послуг, енергетики, гірничодобувних та природних ресурсів, науки про життя та охорони здоров'я, продуктів харчування та напоїв, інвестиційного банкінгу та корпоративних фінансів, телекомунікацій, авіації та автомобільної промисловості, сільського господарства, страхування, інфраструктури та транспорту.

Arzinger має команду з понад 50 досвідчених юристів на чолі з 10 партнерами. Всі вони визнані провідними фахівцями на українському юридичному ринку та визнані авторитетними міжнародними та місцевими рейтингами, включаючи такі рейтинги, як Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, IFLR 1000, Who's Who Legal.

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.