Forward Bank

Про Банк

АТ «Банк Форвард» (Forward Bank) – комерційний банк з іноземним капіталом, який успішно розвивається на ринку України з 2006 року. Основний фокус діяльності Банку спрямований на обслуговування приватних клієнтів. Forward Bank особливу увагу приділяє сегментам споживчого кредитування, картковим продуктам і привабливим депозитним пропозиціям для населення України.

Пріоритети діяльності Forward Bank – це турбота про фінансове благополуччя і спокій клієнтів та високі міжнародні стандарти якості банківських продуктів і сервісів.

Forward Bank постійно розвивається, пропонуючи Клієнтам продукти та послуги європейського рівня, вдосконалює технології та впроваджує нові сервіси обслуговування. 

Якщо в тебе є мрія, ми допоможемо ії реалізувати, адже кредитні продукти Forward Bank

https://kokocash.forward-bank.com/- це крок назустріч для здійснення твоїх мрій!

 

Корпоративна культура

Forward Bank – це сильна команда професіоналів, Банк, який об'єднав друзів, атмосфера, де панує відкритість керівництва та підтримка колег. Більшість із нас відсвяткували тут 5 років співпраці, а є й ті, хто разом неймовірно цікавих і одночасно складних та амбіційних 10 років, а дехто з нас готовий перейти рубіж у 15. Разом ми і є Forward Bank, ми визнаємо і цінуємо кожного співробітника, який став частиною нас, ми заохочуємо ініціативу і творчий пошук, максимально сприяємо реалізації та розвитку професійного та особистісного потенціалу.

Forward Bank об'єднує людей не тільки зі спільною метою та однаковими цілями і цінностями, але й зі спільними інтересами, хобі та вподобаннями.

Соціальна відповідальність

З 2014 року Forward Bank допомагає дитячому будинку «Чебурашка», в якому виховуються діти віком від 3 до 17 років.

Forward Bank передає в дитячий будинок продукти харчування, одяг, шкільне приладдя, засоби особистої гігієни, а також влаштовує розважальні заходи для дітей.

Кожен співробітник за бажанням може приєднатися до програми Добрих справ та бути частиною життя дітей, які раді тому, що десь є люди, яким вони небайдужі.

Якщо ти відчуваєш, що ти один із нас, готовий ефективно працювати і розвиватися в епоху змін, здатний генерувати нестандартні ідеї та налаштований на досягнення високих результатів у бізнесі, будемо раді бачити Тебе у нашій команді професіоналів! 

 

Ефективність та успішність діяльності Банку підтверждена як фінансовими показниками роботи, так і результатами численних авторитетних рейтингів і досліджень.

Вакансии компании

Вакансии в других регионах:5