Про компанію

Компанія «Скатек Солар» – це провідний інтегрований незалежний виробник сонячної енергії, що постачає доступну, швидко розподільну та екологічно безпечну енергію по всьому світу. «Скатек Солар» є перспективною компанією, яка проектує, будує, володіє та управляє сонячними електростанціями та має досвід встановлення об‘єктів на більше ніж 1 ГВт потужності. В цілому, компаніє має діючих об’єктів і об’єктів у процесі будівництва на 1,9 ГВт потужності на чотирьох континентах.

Компанія веде свою діяльність по всьому світу, має великий портфель проектів та до кінця 2021 року планує довести потужність діючих об’єктів та об’єктів у процесі будівництва до 3,5 ГВт.

Головний офіс компанії «Скатек Солар» знаходиться в Осло, Норвегія, компанія внесена у список Фондової біржі Осло з торгівельним кодом «SSO».

Україна: з 2014 року запущена тарифна програма, та з тих пір встановлено більше 1 ГВт сонячної потужності. Компанія «Скатек Солар» вийшла на ринок України у 2017 році і на даний момент розвиває значний портфель проектів у країні.

Концепція розвитку та цінності

Концепція розвитку: покращення майбутнього – це амбіційна концепція розвитку, що має кілька напрямків.

Для суспільства в цілому це означає, що ми хочемо створити компанію, яка активно працює над тим, щоб зробити наш світ чистішим та більш екологічно безпечним.

В рамках компанії це означає, що ми створюємо культуру, що ґрунтується на наших цінностях, високих показниках та професійних якостях, що забезпечать надзвичайні можливості для наших робітників.

Цінності: наші цінності втілюють дух та енергію «Скатек Солар» у найкращому вигляді. Вони прокладають нам шлях через виклики та створюють інтерактивне середовище, де ми обговорюємо, діємо, приймаємо рішення, тим самим покращуючи можливості наших працівників. Наші цінності посилюють наші позиції в бізнесі та мають вплив на все, що ми робимо.

Прогнозованість

Орієнтованість на зміни

Командна робота

Досягнення результату

Додай енергії своїй кар’єрі

Працівники «Скатек Солар» роблять компанію висококваліфікованим, цілеспрямованим та різноманітним трудовим колективом, який невтомно прямує вперед для реалізації амбіційної стратегії та концепції покращення майбутнього.

Ми інтегруємо культуру нашої компанії з нашими цінностями, лідерськими якостями та сфокусованістю на управлінні ефективністю та розвитку. Ми очікуємо від наших працівників прагнення до саморозвитку, а також прийняття участі у розвитку нашої міжнародної організації.

Відео, що представляє компанію

Вакансии компании ««СКАТЕК СОЛАР СОЛЮШНЗ ЮКРЕЙН»» 

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.